Naszą misją jest tworzenie warunków do nowoczesnego życia.

14 LAT DOŚWIADCZENIA

Realizujemy inwestycje związane z budowa dróg, ulic, chodników, parkingów oraz posesji prywatnych. Od projektu po wykonawstwo. Każdy Klient obsługiwany jest indywidualnie. Realizujemy inwestycje począwszy od małych zleceń kończąc na kontraktach skomplikowanych długo terminowych.

ETYKA PRACY​

Celem naszej działalności jest stałe udoskonalanie warunków życia ludzi drogą kształtowania środowiska naturalnego z poszanowaniem jego wartości dla ludzkich potrzeb, zdrowia, rozwoju społecznego i indywidualnego.

NASI EXPERCI​

Kierują się dobrem publicznym oraz zasadami uczciwości zawodowej i osobistej. Zawsze pamiętamy o konsekwencjach swojej działalności licząc się z zagrożeniami bezpieczeństwa, dobra, zdrowia i życia ludzi.

WYKONAWSTWO

Zaprojektujemy i wykonamy nawierzchnię zgodnie z potrzebami najbardziej wymagającego użytkownika.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Tutaj cena idzie w parze z jakością i trwałością. Nawierzchnie wykonujemy z najwyższą starannością. Szeroko zakrojone usługi wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zlecone prace wykonujemy zgodnie z projektem. Wyszkolona kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby wykonać zlecenie terminowo i rzetelnie. Pracujemy na najwyższej jakości maszynach, dzięki którym roboty przebiegają szybko i sprawnie.

Przykładowe wykonanie

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM

Punkt sprzedaży / Ogród wystawowy

Nawierzchnia - wykonawstwo

Ogrodzenia - wykonawstwo

Inżynieria ruchu - wykonawstwo